VRIJDAG van 12.30-13.00 tot 17.00 uur :
Op vrijdag kleur je zelf een schema in en gaat samen met mij op zoek naar de betekenis erachter. De kleuren geven zicht op emoties, relaties, werk, talenten, mogelijkheden, kindertijd, jeugd, hooggevoeligheid etc, en leggen precies die zaken bloot waar jij mee worstelt of vragen over hebt. Dit alles gebeurt aan de hand van het boek KLEUR JE LEVEN IN BALANS.
Dat je jezelf kunt versterken met kleur ga je eveneens dit weekend ontdekken. Welke kleur of kleuren jij mooi vindt is niet zomaar een willekeurig dingetje. Het vertelt namelijk precies waar jij behoefte aan hebt. Kleuren werken positief op de gezondheid, zowel mentaal/ emotioneel als lichamelijk.
ZATERDAG van 9.30-10.00 tot 14.00 uur:
Op zaterdag duiken we verder in de wereld van kleur en gaan aan de slag met de kleurkaarten set KLEURPRAAT. Je gaat nu zelf ontdekken hoe gemakkelijk je met deze kaarten tot een diepgaand gesprek kan komen. Je gaat er zelf mee aan de slag.